PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=737}

Depresja gangstera

Analyze This
7,0 51 993
oceny
7,0 10 1 51993
7,3 11
ocen krytyków
Depresja gangstera
powrót do forum filmu Depresja gangstera

Ludzie to stado baranów nie którzy nawet nie oglądają i oceniają żeby mieć notę ten film jest dobry jest w nim wszystko co powinno być w komedii akcja i humor (mogą być jeszcze dupeczki ale to dla facetów) a wszystko jest w tym filmie za to dla mnie Forest Gump to nie jest komedia tylko dramat, jak można o Forest Gump powiedzieć dobra komedia przecież to nawet koło komedii nie stało jest wiele takich tytułów jak Forest ( bo jak komedia może byc dramatem a dramat komedią >???<) jakiś paradoks.
W komedii najważniejszy jest humor jeżeli podczas oglądania komedii chociaż raz się przysmucisz to komedia jest do du...py.
Ja uwielbiam Straszny Film, Nagą Broń, Depresję Dangsera itp. może w oczach nie których jestem nie normalny ale mi się wydaję że to oni nie mają poczucia humoru i bardzo im współczuję.
I jeszcze na koniec denerwuje mnie bardzo jak ktoś piszę o komedi że jest mało realistyczna albo głupia BO TO BARANIE JEST KOMEDIA (taki gatunek filmu DEBIE komedia nie ma być poważna tylko śmieszna i gupkowata REPEAT. BO TO JEST KOMEDIA BARANIE !!!

Jak ktoś zna tytuły dobrych komedii tego typu to będę wdzięczny za podanie, bo oceną nie można ufać !!!

Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
killerek132

Podobała mi się Depresja Gangstera, ma ode mnie 10/10

ocenił(a) film na 8
Slowianin

a w ocenie widać 8 LOL

ocenił(a) film na 8
MonCherry_1986

Zmieniłem zdanie, co do tego filmu LOL

ocenił(a) film na 8
killerek132

Wszystko się zgadza. Jedna tylko uwaga. Komedia może być dramatem i na odwrót. Wszak obie te formy to rodzaje tragedii (oczywiście klasycznie rzecz ujmując). W filmie przecież mamy taką kategorię jak komedio-dramat. Myślę, że do takich należy Forest. Należy oczywiście odróżniać czystą komedię, która ma tylko bawić, od komedio-dramatu. :) Oczywiście rozumiem o co ci chodziło i masz calkowitą rację, ale nie mogłem się powstrzymać, żeby to napisać. Mam nadzieję, że nikogo nie obraziłem Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 8
chemas

http://www.filmweb.pl/film/Ch%C5%82opaczki+z+s%C4%85siedztwa-1996-32459

oraz

http://www.filmweb.pl/Wysyp.Zywych.Trupow

ostatnio oglądałem i jak ktoś chce się odprężyć to świetnie te filmy się do tego nadają

Pozdrwiam :)

ocenił(a) film na 8
killerek132

Film świetny.Duet De Niro i Billy Cristal - rewelacja..Jeżeli lubisz komedie to polecam ten tytuł:
http://www.filmweb.pl/film/%C5%BBycie-1999-7330
Gdyby Link nie działał to film nazywa się "Life" z Eddiem Murphym i MArtinem Lawrencem.

ocenił(a) film na 8
ventriloquist

widziałem też fajna komedia którą miło się ogląda ;)

chemas

Zgadzam się z obiema wypowiedziami poniekąd:-), komedia jest gatunkiem dramatu (w ujęciu klasycznym a nie tragedii), a teraz co do filmu jak dla mnie bardzo dobry, oglądam go któryś raz i za każdym razem mnie śmieszy, krótko mówiąc trafia w moj gust. Nie uważam natomiast, że ktoś komu film się nie podoba nalezy do stada baranów, de gustibus non disputandum, tak, że nie ma co zajmować się odmiennym gustem. Rola de Niro jak zwykle świetna ( ale jestem mało obiektywna, bo jestem Jego fanką). serdecznie pozdrawiam i polecam dziś jest na zone europa o 22.:-)

ocenił(a) film na 8
Aleksandra45_1

Racja, trochę pokręciłem, ale edukację skończyłem już jakiś czas temu. Pozdro :)

chemas

to nic osobistego, pozdrawiam również:-)

killerek132

Milczenie baranów - też dobre!

ocenił(a) film na 8
Atina12

dziękować, obejrzę bo kończą mi się powoli tytuły, możesz podać jeszcze kilka tytułów jak posiadasz ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones