PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33516}
6,6 25 507
ocen
6,6 10 1 25507
6,2 5
ocen krytyków
Nawrót depresji gangstera
powrót do forum filmu Nawrót depresji gangstera

Ludzie to stado baranów nie którzy nawet nie oglądają i oceniają żeby mieć notę ten film jest dobry jest w nim wszystko co powinno być w komedii akcja i humor (mogą być jeszcze dupeczki ale to dla facetów) a wszystko jest w tym filmie za to dla mnie Forest Gump to nie jest komedia tylko dramat, jak można o Forest Gump powiedzieć dobra komedia przecież to nawet koło komedii nie stało jest wiele takich tytułów jak Forest ( bo jak komedia może byc dramatem a dramat komedią >???<) jakiś paradoks.
W komedii najważniejszy jest humor jeżeli podczas oglądania komedii chociaż raz się przysmucisz to komedia jest do du...py.
Ja uwielbiam Straszny Film, Nagą Broń, Depresję Dangsera itp. może w oczach nie których jestem nie normalny ale mi się wydaję że to oni nie mają poczucia humoru i bardzo im współczuję.
I jeszcze na koniec denerwuje mnie bardzo jak ktoś piszę o komedi że jest mało realistyczna albo głupia BO TO BARANIE JEST KOMEDIA (taki gatunek filmu DEBIE komedia nie ma być poważna tylko śmieszna i gupkowata REPEAT. BO TO JEST KOMEDIA BARANIE !!!

Jak ktoś zna tytuły dobrych komedii tego typu to będę wdzięczny za podanie, bo oceną nie można ufać !!!

Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
killerek132

ja znam dobrą komedię, Forrest Gump, czy jakoś tak

ocenił(a) film na 6
killerek132

Co ty marudzisz? Jaki paradoks? A taki gatunek jak komediodramat to co? Tam właśnie przenikają się dramat z komedią. Można obejrzeć poważny obraz na poważny temat z nutką humoru. Co w tym paradoksalnego?

ocenił(a) film na 3
killerek132

Billy Crystal w słabej formie, sam sobie wyprodukował film, dialogi można przewidzieć i są mało śmieszne sam DeNiro ok.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones