PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=175197}

Jak w niebie

Just Like Heaven
6,9 68 680
ocen
6,9 10 1 68680
6,0 7
ocen krytyków
Jak w niebie
powrót do forum filmu Jak w niebie

To bajkowe zakończenie zepsuło to wszystko, nad czym pracowało pierwsze 80minut filmu.
Ten okropny brak logiki i NIESAMOWITY ZBIEG OKOLICZNOŚCI to po prostu tragedia.
Najpierw zastanawiałem się, czy dać 8 czy 9 - teraz decyduję się na 7. polecam, ale... tylko z
przymrużeniem oka oglądać!

MiszoZawodowiec

Brak logiki? Może nie jest to film łamigłówka, ale to przecież komedia romantyczna... Ma być lekka i przyjemna i taka jest. A NIESAMOWITY zbieg okoliczności to PRZEZNACZENIE. Czy już nie można w nie wierzyć, chociażby w takich filmach na wieczór po ciężkim dniu pracy?

lukaasz471

Brak logiki? Jak to? Logika jak najbardziej jest. Może nie jest to film łamigłówka, może nie ma tu żadnych zagadek a fabuły może domyśleć się byle pierwszy szóstoklasista, no ale o to tu chodzi. To jest film z kategorii komedia romantyczna. Film na rozluźnienie, rozmasowanie mózgu po ciężkim dniu pracy. Natomiast niesamowity zbieg okoliczności to jakże czysta esencja tego gatunku czyli PRZEZNACZENIE. Może niektórych to razi i bije po oczach, ale dla mnie może być. O to w takich filmach chodzi. Dobra muzyka, dobra gra aktorska. Jeden z lepszych filmów romantycznych 8/10

ocenił(a) film na 8
lukaasz471

Masz rację, ale ja właśnie należę do tych ludzi, których to razi i bije po oczach.
Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 7
MiszoZawodowiec

to nie dramat tylko komedia rom.

ocenił(a) film na 8
kamil607

Ale najpierw tworzony jest film, a potem klasyfikowany pod jakiś gatunek. Ja się nie czepiam klasyfikacji, tylko fabuły. Ale mniejsza z tym, doszliśmy już do wniosku, że powinienem podchodzić do kom. rom. z dystansem :)

ocenił(a) film na 7
MiszoZawodowiec

Przeciez ten film jest na podstawie książki. Nie wszystko zostało pokazane na ekranie tak, jak zostalo to ujete w powiesci, ale mnie film przypadl do gustu. Witherspoon na poczatku nie przypadla mi do gustu, ale po obejrzeniu drugi raz filmu, nie mialam juz do niej awersji. Zakonczenie bajkowe. I bardzo dobrze! Ksiazka z tego co kojarze konczy sie inaczej.

ocenił(a) film na 6
suprise_suprise

Ja własnie obejrzałem film i zgadzam się z MiszoZawodowiecem. Film był świetny dobrze sie go oglądało ale też uważam że końcowa scena psuje cały film. Ale i tak za naprawde miłe spedzenie tych 95 minut daje 8/10

ocenił(a) film na 7
MiszoZawodowiec

No muszę sie zgodzić niestety co do zakończenia, było dość standardowe , ale to nie psuje moim zdaniem filmu i tak jest on godny uwagi :)

ocenił(a) film na 8
MiszoZawodowiec

Nie zgodzę się. Właśnie ten bajkowy chwyt był bardzo fajny. Potwierdził, że filmu nie należy traktować jak dramat, tylko romantyczną komedię. Ta bajkowa romantyczność, że dziewczyna budzi się po pocałunku miała swój urok :)

ocenił(a) film na 7
majkalipcowa

Dokładnie. Jak dla mnie film taki sobie, nudnawy na początku, a właśnie zakończenie podobało mi się najbardziej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones